מאסטר ויזה

הדרך אל האושר עוברת במאסטר ויזה

מנכ"ל מאסטר ויזה הקים חברת מאסטר ויזה וליברטי מתוך רצון ושליחות לסייע לכל אלו שזקוקים לעזרה בהוצאת ויזה לארה"ב אם לצורך טיול, הגירה או לימודים.
מנכ"ל מאסטר ויזה מתחייב לעזור לאורך כל התהליכים הללו ולהדריך באופן אישי, מקצועי ויעיל כך שלא יהיה צורך להתעסק עם בירוקרטיה מיותרת וטפסים מסובכים ומסורבלים להבנה.

 

ספר עם תוצאות

מנכ"ל מאסטר ויזה וליברטי ניסיון עשיר בתחום הוצאת ויזה לארה"ב והוא אף כתב ספר בנושא בשם "ויזה לארצות הברית". זהו למעשה מדריך המפרט מה צריך לעשות על מנת לקבל ויזה ולהצליח בהגרלת הגרין קראד לארה"ב, סין ואוסטרליה. זיו כהן מנכ"ל חברת מאסטר ויזה מספר שהספר נולד מתוך הבנה עמוקה של המצוקה של אנשים שהתייאשו מהמקום בו הם נמצאים וכל רצונם לנסות להצליח בארץ אחרת, אך הבירוקרטיה, הניירת, השפה ועוד כל מיני קשיים אחרים מפריעים בדרך, לכן בא המדריך ומסביר בצורה ברורה ומפורטת על כל תהליך ותהליך שיש לעשות בשביל לקבל את האישורים הנדרשים.

 

מנכ"ל עם חזון

מנכ"ל מאסטר ויזה מאמין שתודעת שרות גבוה ללקוח היא ההצלחה של כל עסק ולכן החליט לעשות צעד יוצא דופן ומאד חדשני ולהיפגש פנים מול פנים עם כל מי שרוצה למקסם את סיכוייו לקבלת ויזה. בנוסף החליט זיו כהן מנכ"ל חברת מאסטר ויזה לצאת בצעד חסר תקדים וניתן היום להוציא ויזה משפחתית ב- 99 ₪ בלבד לכל בן משפחה הכוללת את מילוי הטופס, תיאום ראיון בשגרירות והדרכה מלאה לפני הראיון. בכלל לדעתו של זיו הרבה גופים גובים סכומי עתק על אותם שירותים ואין לכך כל הצדקה ולכן חשוב שידעו שבחברת מאסטר ויזה לא הכסף חשוב אלא השירות.
Share on facebook
Share on whatsapp

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

אזהרה מרמאויות

אזהרה מרמאויות

לצערנו, חברות רבות בעולם גובות כספים עבור השתתפות בהגרלה, ואף מציגות עצמן כנציגות אמריקאית רשמית. חברת ליברטי מצהירה בזאת שהיא איננה עורכת את ההגרלה, אינה

קרא עוד