ויזה לארה"ב בזמן צבא

חיילים בשירות סדיר או בצבא הקבע? נדרשים להגיע לביקור בארצות הברית מכל סיבה שהיא? זה הזמן לדעת הכול על הנפקת ויזה לארה"ב במהלך השירות הצבאי.

חיילים בשירות סדיר או צבא הקבע אשר אינם מחזיקים באזרחות אמריקאית ומעוניינים להגיע לביקור בארצות הברית במהלך שירותם הצבאי, נדרשים, בדומה לכל אזרח ישראלי אחר, לתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית הכולל בין היתר: הגשת טפסי בקשה, תשלום אגרה וקביעת ראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל. ברוב המקרים, חיילים בשירות סדיר נדרשים להוצאת ויזת תייר סטנדרטית מסוג B1 או B2 לצורך ביקורם בארצות הברית.

הוצאת ויזה לארה"ב בזמן צבא – מה חשוב לדעת?

הגשת בקשה להוצאת ויזה לארה"ב, חייבת להיות מלווה בין היתר בפירוט הנסיבות בגינן המבקש מעוניין להגיע לארה"ב. במקביל, מגיש הבקשה נדרש להציג מסמכים שונים היכולים להעיד על העניין והצורך שלו לחזור ארצה, לרבות, מסמכי חוזי שכירות שנתיים, מסמכי בעלות על דירה, אישורים ממקום העבודה, אישורי לימודים וכדומה. כפועל יוצא מכך, חיילים בצבא הסדיר או צבא הקבע, נדרשים להנפקת מסמכים רלוונטיים מטעם השלישות המעידים על שירותם הצבאי.

בשלב זה, חשוב לציין את העבודה שחיילים בסדיר (בין הגילאים 18 עד 21 לערך), מתקשים להשיג ויזה לארה"ב בהשוואה לחיילים בצבא הקבע, ולכן, כל הליך הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים בסדיר, חשוב ומומלץ שייעשה באמצעות חברה חיצונית העוסקת ומתמחה בנושא.

הוצאת ויזה לארצות הברית עבור חיילים בסדיר באמצעות חברה חיצונית העוסקות ומתמחה בנושא, הוא תהליך במסגרתו מגיש הבקשה זוכה לסיוע מקצועי משלב הגשת הבקשה ומילויי הטפסים הנדרשים, דרך הכוונה מקצועית בכל הנוגע לאיסוף המסמכים הרלוונטיים לצורך הגשת הבקשה ועד לשלבי הכנתו לקראת הראיון האישי אותו הוא מקיים בשגרירות. חשוב לציין שראיון זה אורך בממוצע כ-5 דקות ובסיומו מתקבלת ההחלטה האם לאשר את הבקשה או לדחותה על הסף, ולכן, הכנה מנטאלית לקראת הריאיון עלולה לעשות עבורכם את ההבדל בין אישור או דחיית הבקשה.

ליברטי מציגה: סיוע מקצועי להוצאת ויזה לארה"ב בזמן השירות הצבאי

אנחנו בחברת ליברטי – הוצאת ויזה לארה"ב, עוסקים ומתמחים במתן שירותי סיוע והכוונה מקצועית לתהליכי הוצאת ויזה לארצות הברית גם עבור חיילים בסדיר ובצבא הקבע. השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום והיכרות מעמיקה עם דרישות התהליך מתחילתו ועד מועד קבלת הויזה. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ללחוץ כאן וליצור קשר עם המומחים של ליברטי עוד היום.

Share on facebook
Share on whatsapp

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

מאסטר ויזה

מאסטר ויזה

הדרך אל האושר עוברת במאסטר ויזה מנכ"ל מאסטר ויזה הקים חברת מאסטר ויזה וליברטי מתוך רצון ושליחות לסייע לכל אלו שזקוקים לעזרה בהוצאת ויזה לארה"ב

קרא עוד