התנאים לקבלת ויזת עסקים לארה"ב

נדרש מכל אזרח ישראלי המעוניין להגיע לתחומי ארצות הברית להחזיק בויזה , כאשר סוג הויזה בה הוא מחזיק היא זו הקובעת את משך ותנאי שהייתו בארה"ב. בין יתר סוגי הויזות הזמניות המונפקות עבור אזרחים ישראליים המעוניינים להיכנס לשטחי ארצות הברית תוכלו למצוא מספר סוגי ויזות המיועדות לאנשי עסקים וביניהם: ויזת עסקים מסוג B1 המאפשרת ביקור זמני בארה"ב לצורך ביצוע פעילות עסקית קצרה, ויזת סוחר מסוג E1 אותה תדרשו לחדש אחת לשנתיים ו-ויזת משקיע מסוג ויזת e2 אשר נכנסה לתוקפה בחודש מאי 2019.

במקביל, ישנם מספר סוגים שונים של ויזת עבודה לארה"ב כגון: ויזה מסוג H-1B המיועדת למומחים מקצועיים, ויזה מסוג H-1C המיועדת לאחים/אחיות רפואיות, ויזת עבודה לארה"ב מסוג H-2A המיועדת לעובדים זמניים בעבודות חקלאיות, ויזה מסוג H-2B המיועדת לעובדים זמניים למגוון עבודות עונתיות שאינן חקלאיות וסוגי ויזות עבודה נוספים.

מה חשוב לדעת על ויזת עסקים לארה"ב?

ויזות עסקים מסוג E1 ו-E2 (סוחר, משקיע) מיועדת לבעלי חברות ויזמים המעוניינים להעביר ולקדם את פעילותם העסקית בשטחי ארצות הברית. במקרים אלו, כל איש עסקים ישראלי המעוניין בהקמת עסק בארצות הברית ו/או בהשקעה במיזם עסקי כזה או אחר, נדרש לעמוד במספר תנאים בסיסיים המתווספים לתנאים ולקריטריונים השונים הנדרשים לצרכי הוצאת ויזה לארה"ב. תנאים אלו כוללים בין היתר: התחייבות להעסקת עובדים אמריקאיים, הצגת תכנית עסקית מפורטת והצגת מסמכים היכולים להעיד יכולותיו הכלכליות וכישוריו העסקיים. ויזות לאנשי עסקים מסוג סוחר/משקיע, מיועדים לאנשי עסקים במגוון רחב של תחומי פעילות עסקית.

במקביל, הוצאת ויזה לארה"ב לאנשי עסקים, מיועדת גם לבעלי מקצועות חופשיים ונותני שירות מומחים בתחומם המעוניינים לקיים מגוון רחב של פעילויות עסקיות ברחבי ארצות הברית, וזאת על סמך הישגיהם המקצועיים בעבר ואופי פעילותם המתוכננת. ויזות לאנשי עסקים במקרים אלו, כוללים בין היתר ויזת עבודה לארה"ב.

לסיכום

כך או אחרת, הוצאת ויזה לאנשי עסקים, הינו תהליך אותו מומלץ ליישם באמצעות ליווי מקצועי של חברות העוסקות ומתמחות בנושא הוצאת ויזה לארה"ב, וזאת על מנת לבחון את מכלול הצרכים העסקיים הנדרשים ועל מנת לבחור את סוג הויזה המותאמת ביותר. היוועצות מוקדמת עם אנשי מקצוע בתחום, תסייע גם לכם לפעול באופן הממוקד והיעיל ביותר לצרכי הוצאת ויזה לארה"ב המותאמת לצרכים העסקיים הרלוונטיים לגביכם ו/או לצרכי הוצאת ויזת עבודה לארה"ב בהתאם לתחום מומחיותכם. בשני המקרים, היוועצות עם אנשי המקצוע תאפשר לכם לנהל את התהליך על הצד המקצועי והיעיל ביותר.

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

ויזה לארה"ב בדרכון פג תוקף

פג תוקפו של הדרכון? מעוניינים לעשות שימוש בויזה המוצמדת לאחד מדפי הדרכון שאינו בתוקף? זה הזמן לדעת הכול על האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך כך. על

קרא עוד