ויזה לארה"ב לחיילים

חיילים בשירות סדיר או בצבא הקבע? נדרשים להגיע לביקור בארצות הברית מכל סיבה שהיא? זה הזמן לדעת הכול על הנפקת ויזה לארה"ב במהלך השירות הצבאי.

חיילים בשירות סדיר או צבא הקבע אשר אינם מחזיקים באזרחות אמריקאית ומעוניינים להגיע לביקור בארצות הברית במהלך שירותם הצבאי, נדרשים, בדומה לכל אזרח ישראלי אחר, לתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית הכולל בין היתר: הגשת טפסי בקשה, תשלום אגרה וקביעת ראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל. ברוב המקרים, חיילים בשירות סדיר נדרשים להוצאת ויזת תייר סטנדרטית מסוג B1 או B2 לצורך ביקורם בארצות הברית.

הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים  – מה חשוב לדעת?

הגשת בקשה להוצאת ויזה לארה"ב, חייבת להיות מלווה בין היתר בפירוט הנסיבות בגינן המבקש מעוניין להגיע לארה"ב. במקביל, מגיש הבקשה נדרש להציג מסמכים שונים היכולים להעיד על העניין והצורך שלו לחזור ארצה, לרבות, מסמכי חוזי שכירות שנתיים, מסמכי בעלות על דירה, אישורים ממקום העבודה, אישורי לימודים וכדומה. כפועל יוצא מכך, חיילים בצבא הסדיר או צבא הקבע, נדרשים להנפקת מסמכים רלוונטיים מטעם השלישות המעידים על שירותם הצבאי.

בשלב זה, חשוב לציין את העבודה שחיילים בסדיר (בין הגילאים 18 עד 21 לערך), מתקשים להשיג ויזה לארה"ב בהשוואה לחיילים בצבא הקבע, ולכן, כל הליך הוצאת ויזה לארה"ב לחיילים בסדיר, חשוב ומומלץ שייעשה באמצעות חברה חיצונית העוסקת ומתמחה בנושא.

הוצאת ויזה לארצות הברית עבור חיילים בסדיר באמצעות חברה חיצונית העוסקות ומתמחה בנושא, הוא תהליך במסגרתו מגיש הבקשה זוכה לסיוע מקצועי משלב הגשת הבקשה ומילויי הטפסים הנדרשים, דרך הכוונה מקצועית בכל הנוגע לאיסוף המסמכים הרלוונטיים לצורך הגשת הבקשה ועד לשלבי הכנתו לקראת הראיון האישי אותו הוא מקיים בשגרירות. חשוב לציין שראיון זה אורך בממוצע כ-5 דקות ובסיומו מתקבלת ההחלטה האם לאשר את הבקשה או לדחותה על הסף, ולכן, הכנה מנטאלית לקראת הריאיון עלולה לעשות עבורכם את ההבדל בין אישור או דחיית הבקשה.

סיוע מקצועי להוצאת ויזה לארה"ב לחיילים בזמן השירות הצבאי

אנחנו בחברת ליברטי – הוצאת ויזה לארה"ב, עוסקים ומתמחים במתן שירותי סיוע והכוונה מקצועית לתהליכי הוצאת ויזה לארצות הברית גם עבור חיילים בסדיר ובצבא הקבע. השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום והיכרות מעמיקה עם דרישות התהליך מתחילתו ועד מועד קבלת הויזה. לפרטים נוספים בנושא, אתם מוזמנים ללחוץ כאן וליצור קשר עם המומחים של ליברטי עוד היום.

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

אזהרה מרמאויות

הונאת הגרין קארד

לצערנו, חברות רבות בעולם גובות כספים עבור השתתפות בהגרלה, ואף מציגות עצמן כנציגות אמריקאית רשמית. חברת ליברטי מצהירה בזאת שהיא איננה עורכת את ההגרלה, אינה

קרא עוד

גרין קארד ונישואין

אחת מהדרכים לקבלת תושבות קבע (גרין קארד) לארצות הברית היא באמצעות מה שמכונה: ויזת נישואין. בכתבה שלפניכם נעסוק בהרחבה בתנאים ובשלבים השונים לקבלת גרין קארד

קרא עוד