מדוע להירשם להגרלת הגרין קארד באמצעות ליברטי?

המחשב שעורך את ההגרלה פוסל אוטומטית טופס שלא מולא נכון מכיוון שמחשב מיוחד עורך את ההגרלה באופן אוטומטי, הוא פוסל באופן שיטתי טפסים שלא מולאו נכון אפילו בפסיק אחד קטן. האנגלית של רוב הישראלים טובה למדי, אך התמודדות עם טפסים פורמליים בשפה האנגלית יכולה להוות מכשול ואף פסילה של הטופס. צוות ליברטי המיומן יוודא שהטופס שלך נקי מטעויות.

מדוע להירשם באמצעות ליברטי ולא באופן עצמאי ?

המחשב שעורך את ההגרלה פוסל אוטמטית טופס שלא מולא נכון

מכיוון שמחשב מיוחד עורך את ההגרלה באופן אוטומטי, הוא פוסל באופן שיטתי טפסים שלא מולאו נכון אפילו בפסיק אחד קטן. האנגלית של רוב הישראלים טובה למדי, אך התמודדות עם טפסים פורמליים בשפה האנגלית יכולה להוות מכשול ואף פסילה של הטופס. צוות ליברטי המיומן יוודא שהטופס שלך נקי מטעויות.

 

במקרה של זכיה, אם לא הגבת בזמן – לא תקבל את הגרין קארד

בכל שנה מוגרלים 100,000 זוכים אך רק ה-55,000 הראשונים המתחילים תהליך קונסולרי זוכים לקבל את הגרין קארד. היות ומועד פרסום תוצאות הזכיה משתנה משנה לשנה אנשים רבים לא עוקבים בהתמדה אחר השינויים ומפספסים את זכיתם. חברת ליברטי תעקוב נמרצות אחר תוצאות ההגרלה ותוודא כי ברגע הזכיה תקבל שיחת טלפון מיידית במטרה לפתוח בתהליך הקונסולרי.

 

הרשמה למספר שנים מראש

מכיוון שתאריכי ההגרלות משתנים משנה לשנה קצת קשה לעקוב באופן עצמאי אחר המתרחש. לכן, ניתנת לך האופציה להירשם לשנים רבות מבעוד מועד ולהבטיח את השתתפותך בהגרלה באחריות החברה ובטיפולה. במידה וזכית בהגרלה ונרשמת מבעוד מועד לשנים רבות, אתה רשאי לבקש את יתרת כספך מחברת ליברטי מאחר ואין לך כל צורך בהגרלה נוספת.

 

אי-שמירת אסמכתא

על מנת לבדוק זכיה או לאשרה עליך להציג אסמכתא הניתנת לך ברגעי ההרשמה להגרלה. אסמכתא זו הינה חד-פעמית בלתי ניתנת לשחזור. בכל שנה מתקשרים למשרדינו מאות אנשים שהשתתפו באופן עצמאי ואינם מוצאים את האסמכתא הדרושה. כאשר אתה מפקיד את התהליך בידיה של ליברטי, האסמכתא נשארת במערכת לשנים רבות. הצוות מכיר את חשיבותה ואחראי על שמירתה.

 

תמונות חייבות לעמוד בקריטריונים

על מנת להשתתף בהגרלה יש להעלות תמונות בסגנון אמריקאי למערכת (שלך ושל בן או בת זוגך. במידה וישנם ילדים אז גם שלהם). תמונות אלו חייבות לעמוד בדרישות המדויקות של האמריקאים. להלן חלק מהדרישות הנוקשות:
  • 5 ס"מ על 5 ס"מ.
  • התמונה חייבת ברקע לבן
  • אוזניים חשופות בתמונה
  • הבעת פנים רגילה (לא חיוך)
  • איכות תמונה של 600 פיקסלים לפחות
  • ורשימת הדרישות עוד ארוכה…
בחברת ליברטי מתפקד איש מקצועי המתמחה באישור התמונות, באיכותן ובתקניות שלהן מול הקריטקיונים הנוקשים. חשוב לדעת! במידה ואדם בוחר לגשת עצמאית להגרלה, בעת העלאת התמונה המערכת לא חושפת בפניו אם אכן התמונה תקנית או שגויה ובסופו של דבר לאחר מספר חודשים בקשתו תדחה.

 

אז בקצרה…

  • אנחנו מוודאים שאתה בהגרלה ואתה מקבל אסמכתא רשמית על כך.
  • אנחנו מודיעים לך באופן מיידי במעמד הזכיה באמצעות שיחת טלפון.
  • באמצעותנו אתה ומשפחתך תוכלו להרשם למספר שנים מראש.
  • באמצעותנו מועמדותך לא תפסל עקב תמונות לא תקינות (חשוב).

על מנת להשתתף בהגרלה השאר פרטיך, או מלא טופס הרשמה כאן

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

תנאים לקבל ויזה דחופה

נדרשים להוצאת ויזה דחופה לארצות הברית? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם. הוצאת ויזה לארה"ב כרוכה בבירוקרטיה מתמשכת אל מול שגרירות ארצות

קרא עוד