מספר Social Security לאזרחים אמריקאים

אזרחים אמריקאים שחיים בישראל?
כדאי שתקראו את המאמר הזה טוב טוב – הוא יוכל לחסוך לכם הרבה מאד כסף, אנרגיה ותסכול!

לא דיווחתם על ההכנסות? הבנק עלול להקפיא את חשבונכם.

יש לנו משהו חשוב לספר לכם: אם אתם אזרחים אמריקאים שמתגוררים בישראל, רשויות המס האמריקאיות עלולות להיות בעקבותיכם. אם אינכם מדווחים על החשבונות או ההכנסות שלכם לארה"ב, יתכן מאד שבקרוב חשבון הבנק שלכם יוקפא, או שתקבלו קנס גדול מאד – 27.5 אחוזים או יותר מהסכום הכי גבוה שהפקדתם בחשבון מאז 2010.

חשוב להעלות את מודעותכם להסכם חדש שנחתם בין ישראל לארה"ב ומשפיע עליכם ישירות. ב-2010 נחקק בארה"ב חוק חדש בשם FATCA (או Foreign Account Tax Compliance Act) על פיו אזרחים אמריקאים שמתגוררים מחוץ לארה"ב חייבים לדווח על חשבונותיהם והכנסותיהם בחו"ל. בספטמבר 2016 נחתם הסכם בין ארה"ב וישראל בו הבנקים הישראליים מתחייבים לדווח על חשבונות שמחזיקים בהם אזרחים אמריקאים.

כיצד מדווחים לרשויות המס?

אם אינכם מעוניינים לשלם קנס אסטרונומי או לגלות יום בהיר אחד שחשבון הבנק שלכם הוקפא, יהיה עליכם למלא טופס של רשויות המס האמריקאיות שנקרא טופס W9. כדי למלא טופס זה אתם נדרשים להחזיק במספר סושיאל סקיורטי ((Social Security Numbe, אותו מוציא כל אזרח אמריקאי המתגורר בארה"ב באמצעות הביטוח הלאומי. כמו מספר תעודת הזהות שלנו, מספר ביטוח לאומי אמריקאי מאפשר לאמריקאים לבצע פעולות בסיסיות כמו פתיחת חשבון בנק, הוצאת רשיון נהיגה וכו'.

ליברטי עוזרת לכם להוציא מספר סושיאל סקיורטי

הבעיה היא שלא לכל האזרחים האמריקאים המתגוררים בישראל יש מספר כזה, מכיוון שהוא אינו מוענק לכל אזרח באופן אוטומטי – יש להוציא אותו באופן עצמאי, ובישראל זה נעשה דרך הקונסוליה האמריקאית בירושלים. תהליך הוצאת סושיאל סקיורטי כולל איסוף של המסמכים המתאימים, תרגום המסמכים לאנגלית, הגשתם לקונסוליה וקביעת פגישה בקונסוליה. זה תהליך ארוך, שלא תמיד פשוט להתמודד אתו לבד. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה: אנו מומחים בהוצאת ה-Social Security Number, ונוכל לבצע עבורכם את התהליך באופן מהיר ויעיל. איתנו לא תצטרכו לדאוג ששכחתם מסמך כלשהו או שאינכם מוכנים לפגישה: נעזור לכם בכל שלב בתהליך עד לקבלת המספר המיוחל.

צרו עמנו קשר עוד היום! בכל שאלה בנוגע ל-Social Security Number

1700-720-760

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

גרין קארד, מה הוא מקנה לי?

מהו גרין קארד? מהן הדרכים להשגתו ומה הוא מקנה למחזיקים בו? כל מה שצריך וחשוב על גרין קארד בכתבה שלפניכם.  עבור עשרות אלפי ישראליים המעוניינים

קרא עוד