ויזת עבודה לארצות הברית

עבודה בארצות הברית והרצון ליצור הכנסה או לצבור הכנסה למטרות שונות מביאה רבים מתושבי העולם ולא רק את הישראלים כמו שהראש המגלומני שלנו עשוי לחשוב לעיתים, לחפש את דרכם בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות. איתור עבודה בארצות הברית יכולה להיות תהליך פשוט כאשר מבצעים אותו בצורה מקצועית. במקרים רבים מטיילים בוחרים לעבוד ללא אישור. חשוב מאוד להבין שאפילו שעת עבודה אחת ללא אשרת עבודה עשויה להוביל לעונשים חמורים של מעצרים וגירוש מיידי מהמדינה.

איך מוציאים ויזת עבודה זמנית בארה"ב והאם זה שווה את המחיר?

אלו עבודות זמניות ניתן למצוא בארצות הברית?

ארצות הברית היא בין המקומות היותר שכיחים למציאת עבודה בתחום העגלות והטיפול לסוגיהם השונים. הביקוש לעובדים בתחום זה רק הולך וגדל ומושך אליו צעירים וצעירים רבים מכל רחבי העולם, אחוז גדול ביותר מעובדי העגלות בחול הוא אחוז הישראלים כתוצאה מהפרסום הרב שלו זוכה המשרה בארץ במישור העבודות בחול.

חברות אלה מבטיחות עבודות חוקיות בחו"ל אבל רובן מסתמכות על חוסר הבקיאות של הצעירים הנלהבים, חשוב מאוד לבדוק את הנושא ולחקור אודות החברות הללו במשרד החוץ הישראלי באותה מדינה וברשויות המס של ארה"ב, שהרי חברה חוקית שפועלת בארצות הברית חייבת להצהיר ולדווח. שימו לב ובדקו האם החברה דואגת לכם לאשרת עבודה זמנית וכמובן לתנאי דיור מתקבלים על הדעת.

מהן העבודות הרווחיות והמבוקשות ביותר?

העבודות הרווחיות והמבוקשות ביותר הן עבודות בתחום הטיפול בילדים בחול במסגרת "אופר" או "נני", כלומר, מטפלת אשר מתגוררת יחד עם המשפחה ודואגת לילד במסגרת השעות אותן היא סכמה היא המעסיק, המשכורות והתנאים הסוציאליים בעבודות מהסוג הזה יהיו ברמה גבוהה באופן משמעותי, ועל כן, גם הדרישות ותנאי הקבלה יהיו מחמירים באופן משמעותי מקבלה לעבודה בטיפול ילדים בארץ.

מרבית המעסיקים יחפשו עובדים מחו"ל ממדינת ישראל עקב הצורך או הרצון שלהם במטפלת דוברת עברית ויעשו זאת בדרך כלל דרך חברות מקצועיות אשר דואגות להסדיר את אשרת השהייה והעבודה בארה"ב לאותה עובדת.

האם ישנה אפשרות למצוא עבודה זמנית ללא הוצאות דיור?

כמובן שכן. עבודות כפי שציינו מעלה, כמו עבודה בתחום הטיפול בילדים או עבודה בעגלות מאפשרות לעובדים לקבל תנאי דיור מלאים או חלקיים ללא הוצאות כלל. אופר, תקבל את כל תנאי הדיור והכלכלה הנדרשים. עבוד בתחום השיווק לעומת זאת, מקבל בדרך כלל תנאים סוציאליים ומקום לינה קבוע.

כיצד מוציאים אשרת עבודה זמנית בחו"ל?

אשרת עבודה זמנית תוכלו להוציא דרך חברות אשר מסייעות ברילוקיישנים וקבלת אשרות עבודה ואשרות מגורים. אשרת עבודה זמנית תהיה פשוטה הרבה יותר, במיוחד כאשר אתם מוכיחים או לחילופין אותה חברה מוכיחה כי ברשותכם עבודה או מעסיק אשר מצפים לכם במקום לצורך תחילת עבודה, עם חוזה עבודה שכולל תאריך התחלה ותאריך תוקף בו אתם מתחייבים לחזור בחזרה אל ארץ מגוריכם או להוציא ויזת תייר מבלי לקבל אפשרות לעבוד אלא אם יתקבל אישור להארכת ויזת העבודה.

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​