קבלת ויזה לארה"ב בימי הקורונה

התפרצותו של נגיף הקורונה בכל מדינות העולם, הוביל לשינויים רבים במדיניות אותה נוקטות מדינות שונות מסביב לעולם בכל הנוגע לכניסת אזרחים זרים לשטחן, וזאת על מנת לצמצם ככל הניתן את התפשטות הנגיף. ממשלת ארה"ב בדומה לממשלות רבות מסביב לעולם, נקטה אף היא בשורה של צעדים חסרי תקדים בכל הנוגע לכניסת אזרחים זרים לשטחה, כאשר בתחילת התפרצות הנגיף מסביב לעולם בשלבי חודש פברואר 2020, ממשלת ארה"ב אסרה את כניסתם של אזרחים זרים ששהו במדינות כגון: סין, בריטניה, אירלנד ואירן, ולאחר מכך הגבילה את כניסתם של אזרחי מדינות האיחוד האירופי השונות. באמצע חודש מרץ 2020, ממשלת ארה"ב החליטה על הגבלת הכניסה לאזרחים ממדינות אירופה השונות לתקופה של 30 יום וזאת במקביל לשורת צעדים במסגרתם הופסקו שירותי האזרחות וההגירה של ארה"ב לתקופה של יותר מ-40 יום, לרבות פעילותה של שגרירות ארה"ב בישראל.

אם כך, מהם התנאים לקבלת ויזה לארה"ב בימי קורונה?

כל אזרח ישראלי המעוניין להיכנס לתחומי ארה"ב, נדרש לעשות זאת באמצעות סוג ויזה כזה או אחר הנקבע בהתאם למטרות נסיעתו ובהתאם לחוק ההגירה האמריקאי, כאשר כל סוג של ויזה לארה"ב מגדיר בין היתר את משך השהייה ותנאי השהייה בארצות הברית. חשוב לציין. שלמעט תקופה קצרה במהלכה הופסקה פעולת השגרירות האמריקאית בישראל במהלך השנה החולפת, התנאים לקבלת ויזה לארה"ב בימי קורונה לא השתנו מהתנאים לקבלת ויזה לפני מועד התפרצות הנגיף. יחד עם זאת, הליך הוצאת ויזה לארצות הברית בימי קורונה מותנה במגבלות השונות הקשורות לפעילות השגרירות תחת הנחיות משרד הבריאות.

כמו כן, ממשלת ארה"ב, בדומה לכל ממשלה אחרת בעולם המתמודדת עם הנגיף, עלולה לשנות את התנאים בנוגע לכניסת אזרחים זרים לשטחה, וזאת בהתאם למימדי התפשטות הנגיף בכל רגע נתון. כפועל יוצא מכך, עבור כל אילו מביניכם הנדרשים לנסיעה לארצות הברית ולצורך כך נדרשים להליך הוצאת ויזה לארה"ב, קיימת חשיבות רבה לקיומו של התהליך באמצעות חברה מנוסה ומקצועית המתמחה בליווי תהליכי הוצאת ויזה לארצות הברית.

אצלנו בחברת  LIBRETY  , תוכלו למצוא צוות של מומחים העוסקים ומתמחים בליווי תהליכי הוצאת ויזה לארה"ב משלב הגשת הבקשה ועד ליום הנפקת הויזה בפועל. במהלך השנה האחרונה, אנו מקפידים לעדכן את לקוחותינו בכל שינוי כזה או אחר הנובע עקב מגבלות והנחיות משרד הבריאות הישראלי ו/או שירותי האזרחות וההגירה בארצות הברית בכל הנגע למגבלות השונות הקשורות לכניסת אזרחים ישראליים לשטחה של ארצות הברית של אמריקה. לפרטים נוספים ומידע חייגו: 1-700-720-760

השירותים שלנו

אולי יעניין אותך גם​

גרין קארד

מה זה גרין קארד?

גרין קארד הוא אישור עבודה ושהייה חוקית, באמצעותו אתה יכול ללמוד, לעבוד, לפתוח עסק ובעצם לחיות באופן קבוע בארצות הברית לכל החיים. עובדות על הגרלת הגרין

קרא עוד