לחיות ולעבוד בארה"ב

לחיות ולעבוד בארה"ב, וללא חשש משינויים והתחלות חדשות… רוצים להצטרף לאלפי הישראלים שזכו באשרת קבע בארה"ב ושינו את חייהם מהקצה אל הקצה? הישארו עימנו וגלו כיצד.

הגרלת הגרין קארד – הרקע מאחורי החלום

במשך שנים רבות, הועלו טענות כנגד צמרת השלטון בארצות הברית שעל כך שיצרו מדיניות המונעת אפשרויות אמיתית של הגירה לתחומי המדינה ממדינות אחרות. בכדי להוכיח שלא כך הם פני הדברים, יצרו במדינה את הגרלת הגרין קארד השנתית, במסגרתה עשרות אלפי אנשים ממדינות רבות ברחבי העולם זוכים מדי שנה באשרת קבע, המאפשרת עבודה בארה"ב, מגורים, השקעה וכו'. וכך, נפתחה אפשרות לישראלים כמו דוד, שלא נולדו בארצות הברית ושאינם ילדיהם או נכדיהם של אזרחים אמריקאים, לחיות את חייהם במדינת הענק וליהנות משלל הזכויות להן זכאי כל אזרח.

ההגרלה – כיצד זה בדיוק עובד?

הגרלת גרין קארד לארה"ב נערכת מדי שנה בתאריך אחר המפורסם מספר חודשים מראש באתר הרשמי של ההגרלה. על מנת ליטול חלק בהגרלה, כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס הנדרש, לצרף מסמכים ותשלום השתתפות (לא יוחזר לכם בכל מקרה), ואתם בפנים! רק אל תתנו לפשטות העניין להטעות אתכם. מילוי שגוי או חסר של הטופס, או הגשתו באיחור ולו הקל ביותר, יפסול אתכם מהשתתפות בהגרלה. והכסף? ילך לאיבוד… נציין גם שצעירים מתחת לגיל 18 אינם יכולים להשתתף באופן אישי, אך כמובן שאם אחד מהוריהם משתתף וזוכה, כל המשפחה מקבלת את הגרין קארד יחד איתו.

מידע נוסף על ההגרלה הגדולה

  • סיכויי הזכייה בהגרלה הינם בסביבות 1 ל-130. לא רע לאור העובדה שאין לכם באמת מה להפסיד (מלבד דמי ההשתתפות).
  • זכייה בהגרלה אינה מקנה באופן אוטומטי תושבות קבע, אלא רק בכפוף לעמידה במספר תנאים, ביניהם עבר נקי עם רשויות החוק האמריקאיות.
  • כדי לממש את זכייתכם, תאלצו להיעזר בלא מעט סבלנות: מרגע הזכייה עד מרגע קבלת האשרה חולפים, לרוב, בין 6 ל-12 חודשים. לא נורא, הסבלנות משתלמת.
  • ניתן להשתתף בהגרלה רק פעם אחת בכל שנה, אך ללא הגבלה במספר השנים.

לסיכום, לחיות ולעבוד בארה"ב נחשב חלומם של רבים, ולא בכדי. גם בישראל ובמדינות אחרות בעולם אפשר להגשים חלומות. אבל בארצות הברית של אמריקה, זה קורה בכל יום לאלפי אנשים… אתם מוזמנים להצטרף לחגיגה! בהצלחה!

שירותים נוספים