ויזה דחופה לארצות הברית

יש מדינות שמחייבות כל מי שמגיע אל שטחן בויזה, קרי, אשרה מיוחדת. ארה"ב היא אחת המדינות המחייבות כל אזרח ישראלי להציג ויזה על מנת לנחות על אדמת ארצות הברית ולקבל אשרת שהייה מפקידי ההגירה האמריקאים. כיוון שלעיתים ההליך לוקח זמן ומחייב דקדוק בפרטי הטפסים והמצאת מסמכים שונים, ישראלים רבים פונים אל חברה חיצונית שמומחית בתחום הוצאת ויזות לארה"ב. מה לגבי הוצאה מהירה של ויזה לארצות הברית משום טיסה דחופה? גם זה אפשרי! במאמר זה נפרט הכל אודות ויזה דחופה לארצות הברית

טיסה דחופה לארצות הברית – ויזה דחופה לארצות הברית

ההמלצה היא תמיד לדאוג לחידוש הויזה שלכם במועד בו פג תוקפה, אך כמובן שיש גם מצבים בהם אין לנו ברירה ואנו חייבים להגיע לארצות הברית בדחיפות. באם זה המקרה ואין לכם ויזה, חשוב שתדעו שיש תהליך מיוחד של הגשת ויזה דחופה לארצות הברית. התנאים המקדימים לבקשה זו הם:

  • מצבי חירום רפואיים – ישנם מצבים שמחייבים טיפולים רפואיים דחופים בארצות הברית. במקרה זה תדרשו להציג מסמכים המוכיחים שאכן מדובר על טיפול חירום מציל חיים בארצות הברית ומשום כך נדרשת קבלת ויזה לארצות הברית בדחיפות.
  • מצבי חירום בארצות הברית – מצבים בהם קרובי משפחה מקירבה ראשונה מצויים במצב בריאותי קשה בארצות הברית ואתם מעוניינים לשהות לצידם בתקופה לא פשוטה זו.
  • נסיבות משפחתיות – כמו למשל חתונת בזק או כל אירוע משמח אחר אליו יש להגיע במהירות האפשרית.
  • עסקים – ישנם מצבים בהם ישנם פגישות עסקיות, ישיבות חירום, כנסים מקצועיים בהם אתם נדרשים למלא מקום ומצבים נוספים המחייבים אתכם הגעה מהירה לארה"ב.
  • לימודים – באם קיבלתם הודעה בסמוך למועד תחילת הלימודים שהתקבלתם ללימודים בסמוך למועד תחילת הלימודים, תצטרכו להגיש בקשה של ויזה דחופה לארצות הברית.
  • עבודה – באם יש מצב בו המעסיק חייב ממלא מקום מישראל במהירות, ניתן להגיש בקשה לויזה דחופה לארצות הברית בליווי כל המסמכים המוכיחים זאת ובקשת המעסיק.

אם אינכם עומדים בתנאים הנ"ל, אנחנו עדין יכולים לעזור לכם ולהנפיק עבורכם את הויזה באופן דחוף ומהיר!

קבלת ויזה דחופה לארצות הברית

ההליך זהה להליך קבלת ויזה לארצות הברית. כלומר, תידרשו למלא כהלכה את טופס 160-DS הכולל כ- 15 עמודים. חשוב להקפיד שלא תהיה שום טעות בטופס זה, שכן טעויות גורמות לעיכובים. לאחר מכן יש לשלם את האגרה, לקבוע תור לראיון  במערכת התורים הממוחשבת של השגרירות (כיום, ניתן לחדש ויזה לארה"ב ללא ראיון באם אתם עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים), ולאחר כל אלו תוכלו להיכנס אל האתר בו קבעתם את מועד הראיון ולבחור באפשרות של הקדמת הראיון. אפשרות נוספת היא להגיש בקשת הקדמת ראיון משום ויזה דחופה לארצות הברית באמצעות הטלפון ושליחת המסמכים החשובים למייל הרשום באתר. באם יקבע שהבקשה שלכם היא אכן דחופה, אנשי השגרירות יקדימו את מועד הראיון שלכם.

כעת, יש לקחת בחשבון שני דברים. הדבר הראשון הוא שהליך ויזה דחופה לארה"ב אינו מבטיח לכם אישור של הויזה. בהחלט יכול להיות מצב בו אנשי השגרירות יחליטו לסרב לחדש לכם את הויזה או להעניק לכם ויזה חדשה לארה"ב. הדבר השני הוא שלא תמיד יאשרו לכם הליך ויזה דחופה. הדבר השלישי הוא שכל אי דיוק בטפסים או שגיאה תגרום לעיכוב, דבר שימנע מכם קבלת ויזה דחופה לארצות הברית. משום כל אלו רבים פונים אל המומחים שלנו. יש לנו ניסיון רב בתחום ונגיש את כל הניירת והטפסים כהלכה ולאחר מכן ננסה להקדים לכם התהליך. באם התור לראיון לא יוקדם, לא נחייב אתכם בתשלום נוסף עבור שירות זה. בהצלחה!

שירותים נוספים