חידוש ויזה לארה"ב

מדי שנה אלפי ישראלים מחליטים לטוס לארצות הברית על מנת לנסות את מזלם בעבודה חדשה, בלימודים או ליהנות מנופש קסום ברחבי ארצות הברית. בכדי להגשים את החלום יש לדאוג לדרכון בתוקף ולויזה לארצות הברית. אם כבר יש לכם ויזה לארה"ב, חשוב שתבדקו האם היא בתוקף. אם התוקף שלה אוטוטו מסתיים או שפג תוקפה, הגיע הזמן לחדש את הויזה לארה"ב, איך עושים זאת במהירות? מהם החידושים בתחום ומהן הנקודות החשובות טרם אתם מתחילים את הליך חידוש ויזה לארה"ב?..התחילו לקרוא!

חשוב לדעת – הויזה אינה מובטחת

הדבר הראשון אותו יש לדעת הוא שחידוש הויזה אינה פעולת ברירת מחדל של השגרירות. כלומר, שבהחלט יכול להיות מצב בו הויזה תוחזר לכם עם סירוב לחידושה וזאת משום שלא עמדתם בתנאים הדרושים ומישהו בשגרירות או בקונסוליה סבר שיש לכם פוטנציאל גדול מדי להישאר בארצות הברית, שאתם מהווים סיכון כלשהו לאומה זו, שלא מילאתם את הטפסים וצירפתם את המסמכים בהתאם להוראות וסיבות נוספות.

השורה התחתונה היא שאין שום דרך להבטיח לכם שבאמת יחדשו לכם את הויזה למדינה של הדוד סם. מה שכן, תוכלו להגדיל את הסיכויים שלהם לחידוש ויזה. איך עושים זאת? מקפידים על כל שדה ושדה בטופס חידוש ויזה לארה"ב ושולחים את כל אותם מסמכים הנדרשים מכם, מסמכים הכוללים את כל האסמכתאות שיובילו את נציגי השגרירות למסקנה שיש לכם את כל הסיבות לחזור חזרה לחייכם בישראל ושאינכם מהווים סיכון כלשהו לארצות הברית של אמריקה. אם אינכם מעוניינים להתמודד עם מילוי השדות בטופס השפה האנגלית ובכל הקשור אל התהליך, ניתן לפנות אל חברות חיצוניות, כמו למשל חברת ליברטי המומחית בכל הקשור אל גרין קארד, ויזה לארה"ב, הוצאת דרכון אמריקאי בישראל ועוד.

הגעה לשגרירות למטרת חידוש ויזה לארה"ב – אין צורך!

אם עד היום הורגלתם למלא את הטופס, לספח את כל המסמכים המתאימים לטופס הבקשה לחידוש ויזה לארצות הברית, להצטלם ולהגיע מרוגשים לראיון המכריע בשגרירות, כיום ניתן לוותר על ההגעה לשגרירות למטרת ראיון. האם הכלל חל על כל המבקשים לחדש את הויזה? לא!! האם אתם יכולים לוותר על ההגעה לראיון? הקריטריונים לפטור מראיון חידוש ויזה לארה"ב הם:

  • הגיל הנכון – אם אתם בני 14 שנים ומעלה.
  • הויזה הקודמת שלכם הונפקה כאשר הייתם  בני 14 ומעלה ולאחר ה- 31.12.2017
  • אם יש לכם ויזה תקפה או שפג תוקפה בשנה האחרונה.

מה עוד חשוב לדעת? שאתם חייבים להגיש את הבקשה לחידוש ויזה לארצות הברית במקום בו הונפקה לכם הויזה הקודמת ושאם אתם משתייכים לאנשים להם יש פטור מראיון לחידוש ויזה לארה"ב בשגרירות, תוכלו לבצע את ההליך באופן מהיר יותר מבעבר וזאת משום שאינכם חייבים להמתין עד אשר יתפנה תאריך לראיון בשגרירות או בקונסוליה. בהצלחה!

Share on facebook
Share on whatsapp

שירותים נוספים